Меню
  ТОВ «Підприємство Медтехсервіс»
 1. Головна
  1
 2. ТОВ «Підприємство Медтехсервіс»
  2

ТОВ «Підприємство Медтехсервіс»

ТОВ «Підприємство Медтехсервіс» - це підприємство-виробник, яке випускає сертифіковане медичне обладнання та надає комплексні послуги з ремонту та обслуговування медичного обладнання. Ми не просто торгуємо медичними товарами, ми їх створюємо.
Наша історія почалась в 2011 році, і за цей час ми успішно розширили асортимент наших послуг і товарів.
Спочатку ми були лише акредитованим сервісним центром, який займався ремонтом медичного обладнання. Але ми не зупинилися на цьому. Ми вирішили виготовляти запасні деталі для медичного обладнання, що стало наступним кроком у нашому розвитку. Надалі ми розширили свою діяльність та відкрили виробничу дільницю як у Києві, такі у передмісті (с. Козинці). Це дозволило нам розпочати виробництво медичного стерилізаційного обладнання, яке проходить необхідну реєстрацію та сертифікацію. Наше підприємство є сучасним та динамічно розвивається, маючи довгострокові плани розвитку. Ми маємо власні виробничі приміщення, сучасне обладнання та висококваліфікований персонал.
Серед наших клієнтів знаходяться різноманітні медичні установи, санітарно-оздоровчі заклади, лабораторії, аптеки, салони краси, підприємці.
Ми постачаємо медичне обладнання для стерилізації що відповідає стандартам якості та безпеки. 
Ми маємо можливість задовольнити потреби наших замовників та пропонуємо широкий спектр товарів та послуг:

 • Ми надаємо послуги з ремонту та обслуговування медичного обладнання, забезпечуючи безперебійну роботу та продовження терміну служби обладнання наших клієнтів;

 • Виготовляємо сертифіковане стерилізаційне обладнання.

 • Наш асортимент включає бактерицидні рециркулятори, які забезпечують ефективну дезінфекцію повітря та безпеку у робочих приміщеннях.

 • Ми пропонуємо можливість виготовлення медичних меблів чи техніки під індивідуальне замовлення, забезпечуючи нашим клієнтам точно такий товар, що відповідає їхнім унікальним потребам і вимогам. 


Ми прагнемо досягти максимального задоволення наших клієнтів і завжди готові відповісти на їхні потреби. Наші високоякісні продукти, компетентний персона та індивідуальний підхід до кожного замовника роблять нас надійними партнерами у галузі медичної техніки. 
Ми віримо ,що наша пристрасть до розвитку, якість наших товарів та послуг, а також відданість задоволенню потреб наших клієнтів допоможуть нам досягти нових висот у медичній галузі.